0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Russia
Liga Pro
Viktor Rakhmanovskii
۲
۳
Alexander Klavdenkov
Finished
۰۸:۳۰
Oleg Butorin
۱
۳
Dmitry Tunitsin
Finished
۰۸:۴۵
Mikhail Mukhamedzhanov
۲
۳
Valery Kutin
Finished
۱۳:۱۵
Sergei Safronov
۳
۱
Dmitry Korneev
Finished
۱۴:۳۵
Nikita Lyfenko
۱
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۰:۴۵
Mikhail Mukhamedzhanov
۳
۲
Dmitry Bogdanov
Finished
۱۴:۴۵
Fedor Ambrosimov
۳
۲
Oleg Butorin
Finished
۰۹:۱۵
Roman Zelenskii
۲
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۳:۰۰
Igor Blinov
۱
۳
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۸:۴۵
Dmitry Tunitsin
۳
۱
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۰۹:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۲
۳
Evgeny Voronkov
Finished
۰۹:۴۵
Sergey Nikulin
۲
۳
Nikita Lyfenko
Finished
۰۲:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۱
Sergey Myagkov
Finished
۰۰:۰۰
Mikhail Sverdlov
۱
۳
Alexander Ekzhanov
Finished
۰۰:۱۵
Alexander Ekzhanov
۳
۰
Sergey Muslikov
Finished
۰۱:۱۵
Dmitry Korneev
۰
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۲:۰۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Sergey Nikulin
Finished
۰۴:۱۵
Viktor Kalachev
۲
۳
Oleg Popov
Finished
۰۱:۳۰
Valeriy Zanev
۳
۰
Alexander Poprotsky Vladimirovich
Finished
۱۷:۴۵
Lopatin Sergey
۳
۰
Sergey Nikulin
Finished
۰۰:۱۵
Oleg Popov
۳
۱
Roman Zelenskii
Finished
۰۰:۲۰
Aleksey Shershnev
۳
۱
Nikita Mareev
Finished
۰۰:۴۵
Sergey Myagkov
۱
۳
Dmitry Korneev
Finished
۰۱:۰۰
Mikhail Sverdlov
۱
۳
Aleksey Shershnev
Finished
۰۱:۴۵
Lopatin Sergey
۰
۳
Nikita Lyfenko
Finished
۰۱:۴۵
Sergey Muslikov
۳
۱
Nikita Mareev
Finished
۰۲:۱۵
Sergey Myagkov
۲
۳
Oleg Popov
Finished
۰۲:۳۰
Alexander Ekzhanov
۲
۳
Aleksey Shershnev
Finished
۰۲:۴۵
Vladislav Chakhur
۲
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۱۵
Nikita Mareev
۰
۳
Mikhail Sverdlov
Finished
۰۳:۱۵
Oleg Popov
۳
۱
Dmitry Korneev
Finished
۰۳:۳۰
Roman Zelenskii
۰
۳
Sergey Myagkov
Finished
۰۴:۰۰
Nikita Mareev
۲
۳
Alexander Ekzhanov
Finished
۰۴:۱۵
Sergey Muslikov
۳
۲
Mikhail Sverdlov
Finished
۰۴:۴۵
Sergey Konstantinov
۳
۰
Tsybulskiy Vladimir
Finished
۰۸:۰۰
Vyacheslav Tsvetkov
۳
۱
Fedor Ambrosimov
Finished
۰۸:۱۵
Evgeny Voronkov
۰
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۰۸:۱۵
Vladimir Pustoselov
۳
۱
Igor Blinov
Finished
۰۹:۱۵
Danila Andreev
۱
۳
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۱۰:۰۰
Vyacheslav Tsvetkov
۳
۰
Oleg Butorin
Finished
۱۰:۱۵
Evgeny Voronkov
۱
۳
Igor Blinov
Finished
۱۰:۱۵
Fedor Ambrosimov
۰
۳
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۰:۴۵
Vladimir Pustoselov
۳
۰
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۰:۴۵
Alexander Klavdenkov
۳
۱
Danila Andreev
Finished
۱۱:۰۰
Yuriy Zaycev
۳
۲
Aleksey Shershnev
Finished
۱۲:۰۰
Viktor Kalachev
۲
۳
Sergei Safronov
Finished
۱۲:۰۵
Sergey Kuzmin
۱
۳
Mikhail Mukhamedzhanov
Finished
۱۲:۱۵
Sergey Kulikov
۲
۳
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۲:۳۰
Maksim Mameka
۳
۰
Dmitry Korneev
Finished
۱۲:۴۵
Valery Kutin
۳
۲
Dmitry Bogdanov
Finished
۱۲:۴۵
Ivan Bukhtiyarov
۳
۲
Yurii Merkushin
Finished
۱۲:۵۰
Aleksey Shershnev
۳
۲
Sergey Kulikov
Finished
۱۳:۰۰
Vladimir Ippolitov
۳
۲
Yuriy Zaycev
Finished
۱۳:۳۰
Vladislav Chakhur
۳
۰
Ivan Bukhtiyarov
Finished
۱۳:۳۰
Dmitry Bogdanov
۳
۱
Sergey Kuzmin
Finished
۱۳:۴۵
Dmitry Korneev
۰
۳
Viktor Kalachev
Finished
۱۳:۴۵
Yuriy Zaycev
۳
۰
Sergey Kulikov
Finished
۱۴:۰۰
Viktor Kalachev
۳
۰
Maksim Mameka
Finished
۱۴:۱۵
Sergey Kuzmin
۲
۳
Valery Kutin
Finished
۱۴:۱۵
Aleksey Shershnev
۳
۰
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۴:۳۰
Vladislav Chakhur
۲
۳
Yurii Merkushin
Finished
۱۴:۵۰
Andrei Khanevskii
۰
۳
Oleg Belugin
Finished
۱۶:۰۰
Alexander Poprotsky Vladimirovich
۳
۱
Viktor Kochergin
Finished
۱۶:۱۵
Igor Matveev
۲
۳
Roman Bortnikov
Finished
۱۶:۱۵
Orlov Oleg
۲
۳
Alexander Kolmin
Finished
۱۶:۲۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Andrey Artemov
Finished
۱۶:۳۰
Valeriy Skomskov
۲
۳
Valeriy Zanev
Finished
۱۶:۴۵
Roman Khomenko
۳
۰
Shirshov Alexander
Finished
۱۶:۴۵
Vladimir Eremin
۰
۳
Timur Molchanov
Finished
۱۷:۰۰
Oleg Belugin
۳
۰
Orlov Oleg
Finished
۱۷:۰۰
Roman Bortnikov
۳
۲
Roman Khomenko
Finished
۱۷:۱۵
Viktor Kochergin
۳
۱
Valeriy Skomskov
Finished
۱۷:۱۵
Andrey Artemov
۳
۱
Vladimir Eremin
Finished
۱۷:۳۰
Alexander Kolmin
۲
۳
Andrei Khanevskii
Finished
۱۷:۳۰
Shirshov Alexander
۳
۰
Igor Matveev
Finished
۱۷:۴۵
Timur Molchanov
۱
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۱۸:۰۰
Andrei Khanevskii
۳
۰
Orlov Oleg
Finished
۱۸:۰۰
Alexander Poprotsky Vladimirovich
۳
۱
Valeriy Skomskov
Finished
۱۸:۱۵
Igor Matveev
۲
۳
Roman Khomenko
Finished
۱۸:۱۵
Oleg Belugin
۲
۳
Alexander Kolmin
Finished
۱۸:۳۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Vladimir Eremin
Finished
۱۸:۳۰
Viktor Kochergin
۳
۱
Valeriy Zanev
Finished
۱۸:۴۵
Roman Bortnikov
۳
۰
Shirshov Alexander
Finished
۱۸:۴۵
Andrey Artemov
۲
۳
Timur Molchanov
Finished
۱۹:۰۰
Europe
TT Elite Series
Miroslav Sklensky
۳
۲
Arkadiusz Zuk
Finished
۰۹:۴۵
Artur Daniel
۲
۲
Miroslav Sklensky
inprogress
۱۹:۲۰
Adrian Eliasz
۲
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۰۵
Krzysztof Kapik
۳
۱
Lukasz Jarocki
Finished
۰۲:۲۵
Bartosz Czerwinski
۲
۳
Seroka Szymon
Finished
۱۰:۱۰
Lukasz Jarocki
۳
۲
Miroslav Sklensky
Finished
۱۰:۳۵
Miroslav Sklensky
۳
۱
Adrian Spychala
Finished
۱۱:۴۵
Jakub Seibert
۳
۲
Marcin Litwiniuk
Finished
۱۲:۰۵
Krzysztof Kapik
۲
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۷:۵۵
Krzysztof Kotyl
۳
۱
Adrian Eliasz
Finished
۰۱:۴۵
Mateusz Rutkowski
۰
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۰۱:۴۰
Mateusz Rutkowski
۳
۱
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۰:۳۰
Lukasz Jarocki
۳
۰
Staszczyk Konrad
Finished
۰۰:۵۵
Krzysztof Kapik
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۰۰:۰۵
Jakub Wozniak
۳
۰
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۰:۳۰
Adrian Eliasz
۳
۱
Michal Skorski
Finished
۰۰:۵۵
Krzysztof Kapik
۱
۳
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۱:۱۵
Jakub Wozniak
۱
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۱:۲۰
Staszczyk Konrad
۱
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۰۵
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Michal Skorski
Finished
۰۲:۱۰
Filbrandt Tomasz
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۵۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Jakub Wozniak
Finished
۰۳:۰۰
Mateusz Rutkowski
۳
۱
Staszczyk Konrad
Finished
۰۳:۱۵
Krzysztof Kotyl
۱
۳
Michal Skorski
Finished
۰۳:۲۵
Szymon Radlo
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۰۳:۴۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Adrian Eliasz
Finished
۰۳:۵۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۴:۰۵
Michal Skorski
۱
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۴:۱۰
Marcin Litwiniuk
۳
۲
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۴:۳۰
Krzysztof Kotyl
۰
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۴:۳۵
Szymon Radlo
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۴:۵۵
Michal Skorski
۳
۰
Adrian Eliasz
Finished
۰۵:۰۰
Mateusz Rutkowski
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۰۵:۲۰
Krzysztof Kotyl
۰
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۵:۲۵
Marcin Litwiniuk
۳
۰
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۵:۴۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Michal Skorski
Finished
۰۵:۵۰
Karol Wisniewski
۲
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۰۶:۰۵
Blazej Szczepanek
۳
۲
Jakub Nowak
Finished
۰۶:۱۵
Jakub Wozniak
۳
۱
Adrian Eliasz
Finished
۰۶:۱۵
Szymon Radlo
۰
۳
Marcin Litwiniuk
Finished
۰۶:۳۰
Mateusz Rutkowski
۳
۲
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۶:۵۵
Karol Wisniewski
۲
۳
Marcin Litwiniuk
Finished
۰۷:۲۰
Szymon Radlo
۱
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۷:۴۰
Filbrandt Tomasz
۰
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۰۸:۰۵
Karol Wisniewski
۳
۰
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۸:۳۰
Marcin Litwiniuk
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۰۸:۵۵
Szymon Radlo
۲
۳
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۹:۱۵
Lukasz Jarocki
۱
۳
Adrian Spychala
Finished
۰۹:۲۰
Makajew Maciej
۳
۲
Zochniak Jakub
Finished
۰۹:۲۵
Kamil Nalepa
۳
۰
Marcin Litwiniuk
Finished
۰۹:۴۰
Kacper Marchlewski
۳
۲
Rudomina Kamil
Finished
۰۹:۵۰
Jakub Seibert
۱
۳
Artur Daniel
Finished
۱۰:۰۵
Kaczmarek Jakub
۱
۳
Jakub Michalski
Finished
۱۰:۲۰
Michal Benes
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۰:۳۰
Makajew Maciej
۳
۰
Kacper Marchlewski
Finished
۱۰:۴۰
Kamil Nalepa
۱
۳
Jakub Seibert
Finished
۱۰:۵۵
Seroka Szymon
۰
۳
Adrian Spychala
Finished
۱۱:۰۰
Marcin Jadczyk
۳
۱
Marcin Litwiniuk
Finished
۱۱:۲۰
Bartosz Czerwinski
۳
۱
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۱:۲۵
Grzegorz Poliniewicz
۱
۳
Rudomina Kamil
Finished
۱۱:۳۰
Kaczmarek Jakub
۳
۲
Mariusz Baron
Finished
۱۱:۳۵
Michal Benes
۳
۰
Artur Daniel
Finished
۱۱:۴۵
Adam Kasperski
۳
۲
Schaniel Krzysztof
Finished
۱۱:۴۵
Kacper Marchlewski
۱
۳
Zochniak Jakub
Finished
۱۱:۵۰
Lukasz Jarocki
۱
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۲:۱۰
Makajew Maciej
۳
۱
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۱۲:۱۵
Kamil Nalepa
۰
۲
Michal Benes
Finished
۱۲:۳۰
Seroka Szymon
۳
۲
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۲:۳۵
Mariusz Baron
۱
۳
Jakub Michalski
Finished
۱۲:۵۰
Marcin Jadczyk
۲
۳
Artur Daniel
Finished
۱۲:۵۵
Miroslav Sklensky
۲
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۳:۰۰
Kacper Marchlewski
۰
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۱۳:۰۵
Jakub Seibert
۰
۳
Michal Benes
Finished
۱۳:۲۰
Lukasz Jarocki
۰
۳
Seroka Szymon
Finished
۱۳:۲۰
Kamil Nalepa
۲
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۳:۴۰
Rafal Skotniczny
۱
۳
Jakub Nowak
Finished
۱۳:۴۰
Arkadiusz Zuk
۳
۲
Adrian Spychala
Finished
۱۳:۴۵
Pawel Adamus
۳
۰
Krzysztof Pawlowski
Finished
۱۳:۵۰
Rudomina Kamil
۰
۳
Zochniak Jakub
Finished
۱۳:۵۰
Artur Daniel
۱
۳
Marcin Litwiniuk
Finished
۱۴:۰۵
Miroslav Sklensky
۳
۰
Seroka Szymon
Finished
۱۴:۱۰
Jakub Seibert
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۴:۳۰
Bartosz Czerwinski
۳
۰
Adrian Spychala
Finished
۱۴:۳۵
Michal Benes
۳
۱
Marcin Litwiniuk
Finished
۱۴:۵۵
Lukasz Jarocki
۱
۳
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۴:۵۵
Makajew Maciej
۳
۱
Rudomina Kamil
Finished
۱۵:۰۰
Krzysztof Pawlowski
۳
۲
Mateusz Misiak
Finished
۱۵:۰۵
Kamil Nalepa
۳
۰
Artur Daniel
Finished
۱۵:۱۵
Mariusz Baron
۰
۳
Rafal Skotniczny
Finished
۱۵:۲۰
Seroka Szymon
۲
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۵:۳۰
Michal Benes
۳
۰
Marcin Litwiniuk
Finished
۱۵:۴۰
Krzysztof Kapik
۲
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۱۵:۵۵
Artur Daniel
۱
۳
Jakub Seibert
Finished
۱۶:۰۵
Kaczmarek Jakub
۲
۳
Jakub Nowak
Finished
۱۶:۱۰
Michal Minda
۲
۳
Krystian Kolodziej
Finished
۱۶:۲۰
Miroslav Sklensky
۳
۱
Felkel Grzegorz
Finished
۱۶:۳۰
Seroka Szymon
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۱۶:۴۵
Michal Benes
۳
۱
Artur Daniel
Finished
۱۶:۵۵
Krystian Kolodziej
۳
۲
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۷:۱۰
Felkel Grzegorz
۳
۱
Marcin Litwiniuk
Finished
۱۷:۲۰
Michal Minda
۱
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۱۷:۳۵
Miroslav Sklensky
۳
۱
Jakub Seibert
Finished
۱۷:۴۵
Rudomina Kamil
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۸:۰۰
Artur Daniel
۳
۰
Marcin Litwiniuk
Finished
۱۸:۰۵
Seroka Szymon
۳
۰
Michal Minda
Finished
۱۸:۲۰
Michal Benes
۳
۲
Miroslav Sklensky
Finished
۱۸:۳۰
Krystian Kolodziej
۳
۰
Mateusz Rutkowski
Finished
۱۸:۴۵
Zochniak Jakub
۲
۳
Kacper Marchlewski
Finished
۱۸:۵۰
Felkel Grzegorz
۳
۲
Jakub Seibert
Finished
۱۸:۵۵
Krzysztof Kapik
۰
۱
Michal Minda
inprogress
۱۹:۱۰
Rudomina Kamil
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۱۹:۱۵
Seroka Szymon
-
-
Krystian Kolodziej
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Michal Benes
-
-
Felkel Grzegorz
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
Mateusz Rutkowski
-
-
Maciej Podsiadlo
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۵
Jakub Seibert
-
-
Marcin Litwiniuk
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۵
Artur Daniel
-
-
Felkel Grzegorz
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Challenger Series
Mike Hollo
۳
۲
Alvaro Gainza
Finished
۱۱:۰۰
Sven Happek
۳
۱
Max Klink
Finished
۱۲:۲۰
Mike Hollo
۳
۱
Sven Happek
Finished
۱۳:۴۰
Samuel Amann
۰
۳
Alvaro Gainza
Finished
۱۴:۲۰
Mike Hollo
۱
۳
Miguel Nunez
Finished
۱۵:۵۵
Alvaro Gainza
۲
۳
Mike Hollo
Finished
۱۶:۴۰
Czech Republic
Pro League
Adolf Huttl
۳
۲
Eduard Sionkala
Finished
۱۲:۳۰
Jan Zajicek
۳
۱
Josef Medek
Finished
۰۲:۰۰
Mihail Trinta
۳
۱
Jan Pleskot
Finished
۱۰:۳۰
Ales Hlawatschke
۲
۳
Tonar Lukas
Finished
۱۲:۰۰
Lukas Stempak
۱
۳
Adolf Huttl
Finished
۱۲:۰۰
Tomas Suta
۳
۲
Jiri Foltynek
Finished
۱۴:۳۰
Kamil Przeczek
۳
۰
Lukas Martinak
Finished
۰۱:۰۰
Marek Holub
۳
۱
Kamil Przeczek
Finished
۰۲:۰۰
Radim Pavelka
۳
۰
Kazda Vojtech
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Pelikan
۳
۰
Karel Hons
Finished
۰۲:۰۰
Milan Vrabec
۳
۲
Pavel Kulhanek
Finished
۰۳:۳۰
Milan Klement
۱
۳
Jan Sucharda
Finished
۰۸:۰۰
Eric Maresh
۲
۳
Jakub Boruvka
Finished
۰۰:۰۰
Patrik Pycha
۲
۳
Martin Sochor
Finished
۰۱:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۳
۰
Milan Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Marek Sedlak
۰
۳
Jan Sucharda
Finished
۰۲:۳۰
Milan Vrabec
۲
۳
Jan Potensky
Finished
۰۵:۰۰
Jan Steffan
۳
۲
Milan Vrabec
Finished
۰۶:۳۰
Milan Klement
۳
۱
Jan Sucharda
Finished
۰۶:۳۰
Tomas Pelikan
۳
۰
Vladimir Stanek
Finished
۰۱:۰۰
Martin Sochor
۱
۳
Kazda Vojtech
Finished
۰۰:۰۰
Lukas Martinak
۳
۲
Karel Baros
Finished
۰۰:۰۰
Vladimir Stanek
۳
۱
Karel Hons
Finished
۰۰:۰۰
Karel Baros
۱
۳
Marek Holub
Finished
۰۰:۳۰
Kazda Vojtech
۰
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Boruvka
۰
۳
Josef Medek
Finished
۰۰:۳۰
Karel Hons
۳
۰
Radek Limbursky
Finished
۰۰:۳۰
Jan Zajicek
۲
۳
Eric Maresh
Finished
۰۱:۰۰
Ondrej Svacha
-
-
Jiri Louda
Finished
۰۱:۲۴
Jiri Zuzanek
۲
۳
Milan Klement
Finished
۰۱:۴۶
Jan Potensky
۳
۱
Jan Steffan
Finished
۰۱:۴۷
Milan Vrabec
-
-
Pavel Kulhanek
Finished
۰۲:۲۳
Jan Sucharda
-
-
Denis Hofman
Finished
۰۲:۳۱
Jan Potensky
۳
۱
Jan Steffan
Finished
۰۳:۰۰
Jiri Zuzanek
۲
۳
Milan Klement
Finished
۰۳:۰۰
Pavel Kulhanek
-
-
Jan Steffan
Finished
۰۳:۱۸
Denis Hofman
۳
۲
Milan Klement
Finished
۰۳:۲۴
Jan Sucharda
۳
۲
Denis Hofman
Finished
۰۳:۳۰
Milan Vrabec
-
-
Jan Potensky
Finished
۰۳:۴۹
Jan Sucharda
-
-
Jiri Zuzanek
Finished
۰۳:۵۳
Vaclav Hruska Snr
۳
۰
Jan Potensky
Finished
۰۴:۰۰
Marek Sedlak
۲
۳
Jiri Zuzanek
Finished
۰۴:۰۰
Pavel Kulhanek
۱
۳
Jan Steffan
Finished
۰۴:۳۰
Denis Hofman
۳
۲
Milan Klement
Finished
۰۴:۳۰
Jiri Zuzanek
۱
۳
Denis Hofman
Finished
۰۴:۵۵
Jan Sucharda
۳
۰
Jiri Zuzanek
Finished
۰۵:۰۰
Milan Klement
-
-
Jan Sucharda
Finished
۰۵:۲۰
Jan Steffan
۳
۲
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۵:۳۰
Milan Klement
۳
۲
Marek Sedlak
Finished
۰۵:۳۰
Jiri Zuzanek
۱
۳
Denis Hofman
Finished
۰۶:۰۰
Jan Potensky
۳
۰
Pavel Kulhanek
Finished
۰۶:۰۰
Jan Steffan
-
-
Jan Potensky
Finished
۰۶:۵۰
Denis Hofman
۱
۳
Marek Sedlak
Finished
۰۷:۰۰
Pavel Kulhanek
۳
۱
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۷:۰۰
Milan Klement
۱
۳
Jan Sucharda
Finished
۰۷:۰۰
Jan Steffan
۱
۳
Jan Potensky
Finished
۰۸:۰۰
Mihail Trinta
۳
۱
Jan Pleskot
Finished
۰۹:۱۹
Jaromir Kriz
-
-
Pavel Chvatal
Finished
۰۹:۲۶
Adolf Huttl
-
-
Dusan Stusek
Finished
۰۹:۲۸
Tonar Lukas
۳
۰
Jiri Pozarsky
Finished
۰۹:۳۰
Matej Perny
-
-
Lubor Sulava
Finished
۰۹:۴۸
Vlastimil Kaisler
-
-
Josef Vanek
Finished
۰۹:۵۷
Simon Kadavy
۳
۱
Ales Hlawatschke
Finished
۰۹:۵۹
Jan Pleskot
-
-
Matej Perny
Finished
۱۰:۱۵
Pavel Chvatal
-
-
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۰:۲۸
Jiri Pozarsky
-
-
Simon Kadavy
Finished
۱۰:۲۹
Dusan Stusek
-
-
Eduard Sionkala
Finished
۱۰:۲۹
Adolf Huttl
۳
۰
Dusan Stusek
Finished
۱۰:۳۰
Tonar Lukas
۳
۰
Jiri Pozarsky
Finished
۱۰:۳۰
Jaromir Kriz
۱
۳
Pavel Chvatal
Finished
۱۰:۳۰
Lubor Sulava
-
-
Mihail Trinta
Finished
۱۰:۵۱
Josef Vanek
-
-
Jaromir Kriz
Finished
۱۰:۵۸
Lukas Stempak
۱
۳
Adolf Huttl
Finished
۱۰:۵۹
Matej Perny
۳
۰
Lubor Sulava
Finished
۱۱:۰۰
Simon Kadavy
۳
۱
Ales Hlawatschke
Finished
۱۱:۰۰
Vlastimil Kaisler
۱
۳
Josef Vanek
Finished
۱۱:۰۰
Eduard Sionkala
۳
۱
Lukas Stempak
Finished
۱۱:۰۰
Ales Hlawatschke
-
-
Tonar Lukas
Finished
۱۱:۰۳
Mihail Trinta
-
-
Matej Perny
Finished
۱۱:۱۳
Jaromir Kriz
-
-
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۱:۲۷
Adolf Huttl
-
-
Eduard Sionkala
Finished
۱۱:۲۹
Jan Pleskot
۳
۲
Matej Perny
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Pozarsky
۲
۳
Simon Kadavy
Finished
۱۱:۳۰
Pavel Chvatal
۳
۱
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۱:۳۰
Dusan Stusek
۱
۳
Eduard Sionkala
Finished
۱۱:۳۰
Jan Pleskot
۳
۱
Lubor Sulava
Finished
۱۱:۴۷
Pavel Chvatal
-
-
Josef Vanek
Finished
۱۱:۵۸
Dusan Stusek
-
-
Lukas Stempak
Finished
۱۱:۵۹
Lubor Sulava
۰
۳
Mihail Trinta
Finished
۱۲:۰۰
Josef Vanek
۰
۳
Jaromir Kriz
Finished
۱۲:۰۰
Mihail Trinta
۳
۱
Matej Perny
Finished
۱۲:۳۰
Jaromir Kriz
۳
۱
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۲:۳۰
Tonar Lukas
۳
۱
Simon Kadavy
Finished
۱۲:۳۰
Mihail Trinta
-
-
Jan Pleskot
Finished
۱۲:۵۰
Tonar Lukas
۳
۲
Simon Kadavy
Finished
۱۲:۵۶
Adolf Huttl
۳
۱
Eduard Sionkala
Finished
۱۲:۵۹
Jiri Pozarsky
۳
۱
Ales Hlawatschke
Finished
۱۳:۰۰
Pavel Chvatal
۱
۳
Josef Vanek
Finished
۱۳:۰۰
Dusan Stusek
۳
۱
Lukas Stempak
Finished
۱۳:۰۰
Jan Pleskot
۳
۱
Lubor Sulava
Finished
۱۳:۰۰
Frantisek Just
۳
۰
Patrik Pycha
Finished
۱۳:۲۴
Tomas Suta
-
-
Jiri Foltynek
Finished
۱۳:۲۷
Miroslav Svedik
۰
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۱۳:۲۸
Michal Zobac
-
-
Karel Filip
Finished
۱۳:۲۹
Jiri Pozarsky
۲
۲
Ales Hlawatschke
Finished
۱۳:۳۰
Dusan Stusek
۳
۱
Lukas Stempak
Finished
۱۳:۳۰
Simon Kadavy
-
-
Tomas Varnushka
Finished
۱۳:۴۶
Bohumil Skulina
-
-
Jiri Motak
Finished
۱۳:۵۶
Dominik Lengal
-
-
Jan Volhejn
Finished
۱۳:۵۹
Adolf Huttl
۳
۱
Eduard Sionkala
Finished
۱۴:۰۰
Ales Hlawatschke
-
-
Lukas Rygl
Finished
۱۴:۰۰
Mihail Trinta
۳
۲
Jan Pleskot
Finished
۱۴:۰۰
Jaromir Kriz
۳
۲
Pavel Chvatal
Finished
۱۴:۰۰
Jiri Foltynek
-
-
Bohumil Skulina
Finished
۱۴:۲۷
Patrik Pycha
۳
۱
Simon Kadavy
Finished
۱۴:۲۷
Jaroslav Prokupek
-
-
Ales Hlawatschke
Finished
۱۴:۲۹
Miroslav Svedik
۰
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۱۴:۳۰
Michal Zobac
۳
۱
Karel Filip
Finished
۱۴:۳۰
Frantisek Just
۳
۰
Patrik Pycha
Finished
۱۴:۳۰
Tomas Varnushka
-
-
Frantisek Just
Finished
۱۴:۵۰
Jiri Motak
-
-
Tomas Suta
Finished
۱۴:۵۷
Jan Volhejn
-
-
Michal Zobac
Finished
۱۴:۵۸
Lukas Rygl
-
-
Miroslav Svedik
Finished
۱۵:۰۰
Ales Hlawatschke
۰
۳
Lukas Rygl
Finished
۱۵:۰۰
Simon Kadavy
۲
۳
Tomas Varnushka
Finished
۱۵:۰۰
Bohumil Skulina
۲
۳
Jiri Motak
Finished
۱۵:۰۰
Dominik Lengal
۳
۰
Jan Volhejn
Finished
۱۵:۰۰
Michal Zobac
-
-
Dominik Lengal
Finished
۱۵:۲۶
Frantisek Just
۳
۰
Simon Kadavy
Finished
۱۵:۲۸
Patrik Pycha
۳
۱
Simon Kadavy
Finished
۱۵:۳۰
Jiri Foltynek
۰
۳
Bohumil Skulina
Finished
۱۵:۳۰
Miroslav Svedik
۰
۳
Ales Hlawatschke
Finished
۱۵:۳۰
Jaroslav Prokupek
۱
۳
Ales Hlawatschke
Finished
۱۵:۳۰
Karel Filip
۳
۲
Dominik Lengal
Finished
۱۵:۳۰
Tomas Suta
-
-
Bohumil Skulina
Finished
۱۵:۳۱
Tomas Varnushka
۲
۳
Frantisek Just
Finished
۱۶:۰۰
Lukas Rygl
۱
۳
Miroslav Svedik
Finished
۱۶:۰۰
Jan Volhejn
۱
۳
Michal Zobac
Finished
۱۶:۰۰
Jiri Motak
۳
۲
Tomas Suta
Finished
۱۶:۰۰
Michal Zobac
۳
۱
Dominik Lengal
Finished
۱۶:۳۰
Tomas Suta
۱
۳
Bohumil Skulina
Finished
۱۶:۳۰
Miroslav Svedik
۰
۳
Ales Hlawatschke
Finished
۱۶:۳۰
Frantisek Just
۳
۰
Simon Kadavy
Finished
۱۶:۳۰
Frantisek Just
۲
۳
Patrik Pycha
Finished
۱۶:۴۹
Michal Zobac
-
-
Karel Filip
Finished
۱۶:۵۷
Jiri Motak
-
-
Bohumil Skulina
Finished
۱۶:۵۷
Lukas Rygl
-
-
Ales Hlawatschke
Finished
۱۶:۵۹
Jiri Foltynek
۱
۳
Jiri Motak
Finished
۱۷:۰۰
Jaroslav Prokupek
۱
۳
Lukas Rygl
Finished
۱۷:۰۰
Karel Filip
۳
۱
Jan Volhejn
Finished
۱۷:۰۰
Patrik Pycha
۳
۲
Tomas Varnushka
Finished
۱۷:۰۰
Milan Fisera
۳
۰
Rotislav Hasmanda
Finished
۱۷:۲۵
Martin Mastera
-
-
Radek Krcal
Finished
۱۷:۲۸
Milan Vrabec
-
-
Jiri Svec
Finished
۱۷:۲۹
Jonas Rak
-
-
Miroslav Cecava
Finished
۱۷:۲۹
Dominik Lengal
۲
۳
Jan Volhejn
Finished
۱۷:۳۰
Milan Kolar
-
-
Tomas Janata
Finished
۱۷:۴۳
Miroslav Janca
-
-
Adam Vitasek
Finished
۱۷:۵۶
Jiri Motak
۳
۲
Bohumil Skulina
Finished
۱۸:۰۰
Michal Zobac
۳
۰
Karel Filip
Finished
۱۸:۰۰
Lukas Rygl
۲
۳
Ales Hlawatschke
Finished
۱۸:۰۰
Frantisek Just
۲
۳
Patrik Pycha
Finished
۱۸:۰۰
Rotislav Hasmanda
۰
۰
Milan Kolar
inprogress
۱۸:۲۲
Miroslav Cecava
-
-
Miroslav Janca
inprogress
۱۸:۲۷
Radek Krcal
-
-
Dominik Lengal
inprogress
۱۸:۲۸
Jonas Rak
۳
۰
Miroslav Cecava
Finished
۱۸:۳۰
Milan Vrabec
۰
۳
Jiri Svec
Finished
۱۸:۳۰
Martin Mastera
۰
۳
Radek Krcal
Finished
۱۸:۳۰
Milan Fisera
۳
۰
Rotislav Hasmanda
Finished
۱۸:۳۰
Gunar Krauter
۳
۰
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۹:۰۰
Milan Kolar
۳
۱
Tomas Janata
Finished
۱۹:۰۰
Dominik Lengal
۱
۳
Karel Filip
Finished
۱۹:۰۰
Miroslav Janca
۱
۳
Adam Vitasek
Finished
۱۹:۰۰
Jiri Svec
۰
۱
Gunar Krauter
inprogress
۱۹:۳۰
Miroslav Cecava
۲
۰
Miroslav Janca
inprogress
۱۹:۳۰
Rotislav Hasmanda
۰
۱
Milan Kolar
inprogress
۱۹:۳۰
Radek Krcal
۰
۱
Dominik Lengal
inprogress
۱۹:۳۰
Tomas Janata
-
-
Milan Fisera
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Adam Vitasek
-
-
Jonas Rak
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
-
-
Milan Vrabec
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Karel Filip
-
-
Martin Mastera
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Milan Fisera
-
-
Milan Kolar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Martin Mastera
-
-
Dominik Lengal
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Jonas Rak
-
-
Miroslav Janca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Milan Vrabec
-
-
Gunar Krauter
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
World
Ping Pong Point
Aleksey Sapronov
۳
۲
Roman Sukhomlyn
Finished
۱۷:۱۷
Dmytro Halai
۳
۲
Oleksandr Leonenko
Finished
۱۴:۱۷
Yurii Petrushenko
۲
۳
Aleksey Sapronov
Finished
۱۹:۱۷
Oleksandr Leonenko
۳
۲
Ivan Gayday
Finished
۱۱:۱۷
Oleksandr Leonenko
۱
۳
Dmytro Halai
Finished
۰۹:۱۷
Ivan Gayday
۰
۳
Artem Kuchmei
Finished
۰۹:۴۷
Oleksandr Leonenko
۳
۱
Artem Kuchmei
Finished
۱۰:۱۷
Ivan Gayday
۰
۳
Dmytro Halai
Finished
۱۰:۴۷
Artem Kuchmei
۱
۳
Dmytro Halai
Finished
۱۱:۴۷
Ivan Gayday
۳
۰
Oleksandr Leonenko
Finished
۱۲:۱۷
Dmytro Halai
۳
۲
Artem Kuchmei
Finished
۱۲:۴۷
Dmytro Halai
۳
۱
Ivan Gayday
Finished
۱۳:۱۷
Artem Kuchmei
۳
۰
Oleksandr Leonenko
Finished
۱۳:۴۷
Artem Kuchmei
۰
۳
Ivan Gayday
Finished
۱۴:۴۷
Aleksey Sapronov
۳
۱
Vitaliy Protopopov
Finished
۱۶:۱۷
Yurii Petrushenko
۳
۲
Roman Sukhomlyn
Finished
۱۶:۴۷
Yurii Petrushenko
۳
۱
Vitaliy Protopopov
Finished
۱۷:۴۷
Aleksey Sapronov
۳
۰
Yurii Petrushenko
Finished
۱۸:۱۷
Roman Sukhomlyn
۰
۳
Vitaliy Protopopov
Finished
۱۸:۴۷
World
TT-CUP
Denys Kovtanyuk
۲
۳
Fabian Sikora
Finished
۰۰:۰۰
Petr Kotrbaty
۱
۳
Martin Kocvara
Finished
۰۰:۱۰
Sancho Libre
۰
۳
Jesus Cantero
Finished
۰۰:۱۵
Martin Vodnansky
۳
۱
Dominik Lafek
Finished
۰۰:۲۰
Jaromir Zlamal
۳
۰
Krystof Prida
Finished
۰۰:۲۵
Matachowski Bartosz
۰
۳
Karol Guzy
Finished
۰۰:۲۵
Kurzak Bronislaw
۱
۳
Szostak Michal
Finished
۰۰:۳۰
Ondrej Fiklik
۳
۲
Martin Sulc
Finished
۰۰:۴۰
Michal Nemec
۰
۳
Dominik Lafek
Finished
۰۰:۵۰
Tomas Vorisek
۰
۳
Filip Cernota
Finished
۰۰:۵۵
Damian Bucko
۰
۳
Jan Molenda
Finished
۰۰:۵۵
Michal Bracha
۱
۳
Fabian Sikora
Finished
۰۱:۰۰
Petr Kotrbaty
۰
۳
Martin Sulc
Finished
۰۱:۱۰
Martin Plihal
۱
۳
Martin Vodnansky
Finished
۰۱:۲۰
Gola Blazej
۱
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۰۱:۲۵
Jaromir Zlamal
۳
۱
Filip Cernota
Finished
۰۱:۲۵
Martin Kocvara
۳
۰
Ondrej Fiklik
Finished
۰۱:۴۰
Krystof Prida
۳
۱
Tomas Vorisek
Finished
۰۱:۵۵
Hubert Dwojak
۲
۳
Kurzak Bronislaw
Finished
۰۲:۱۰
Martin Vodnansky
۳
۲
Dominik Lafek
Finished
۰۲:۳۰
Krystof Prida
۱
۳
Tomas Vorisek
Finished
۰۲:۳۰
Denys Kovtanyuk
۰
۳
Szostak Michal
Finished
۰۲:۴۰
Martin Sulc
۳
۰
Martin Kocvara
Finished
۰۲:۴۵
Jaromir Zlamal
۱
۳
Filip Cernota
Finished
۰۳:۰۰
Mitesh Shah
۳
۲
Teitel Gideon
Finished
۰۳:۱۰
Fabian Sikora
۰
۳
Michal Bracha
Finished
۰۳:۱۰
Krzysztof Gola
۳
۱
Mleczko Mateusz
Finished
۰۳:۳۰
Leo Malin
۱
۳
Mitesh Shah
Finished
۰۳:۴۰
Wiekiera Arkadiusz
۰
۳
Zoladek Dariusz
Finished
۰۴:۰۰
Teitel Gideon
۱
۳
Leo Malin
Finished
۰۴:۱۰
Morawski Piotr
۳
۲
Mleczko Mateusz
Finished
۰۴:۳۰
Krzysztof Gola
۳
۲
Wiekiera Arkadiusz
Finished
۰۵:۰۰
Morawski Piotr
۱
۳
Zoladek Dariusz
Finished
۰۵:۳۰
Wiekiera Arkadiusz
۳
۲
Mleczko Mateusz
Finished
۰۶:۰۰
Morawski Piotr
۲
۳
Wiekiera Arkadiusz
Finished
۰۶:۳۰
Krzysztof Gola
۳
۱
Zoladek Dariusz
Finished
۰۷:۰۰
Morawski Piotr
۳
۰
Krzysztof Gola
Finished
۰۷:۳۰
Zoladek Dariusz
۱
۳
Mleczko Mateusz
Finished
۰۸:۰۰
Wiekiera Arkadiusz
۳
۲
Morawski Piotr
Finished
۰۸:۴۰
Krzysztof Gola
۳
۰
Zoladek Dariusz
Finished
۰۹:۱۰
Milosz Kukawka
۰
۳
Valois Kayque
Finished
۰۹:۳۰
Michal Lysakowski
۳
۱
Dawid Stapor
Finished
۱۰:۰۰
Emil Nowak
۳
۰
Jan Masternak
Finished
۱۰:۳۰
Fernandez Leoncio
۳
۲
Jose L. Reverte
Finished
۱۰:۴۰
Michal Nemec
۳
۰
Jiri Celler
Finished
۱۰:۵۰
Milosz Kukawka
۳
۰
Dawid Stapor
Finished
۱۱:۰۰
Wenda Krzysztof
۳
۲
Krzysztof Witerski
Finished
۱۱:۰۵
Alberto Ibarra
۱
۳
Enrique Alarcon
Finished
۱۱:۱۰
Filip Musil
۱
۳
Petr Vodal
Finished
۱۱:۲۰
Filip Kopecky
۰
۳
Vojtech Kosak
Finished
۱۱:۲۵
Jan Masternak
۱
۳
Valois Kayque
Finished
۱۱:۳۰
Kurzak Bronislaw
۳
۱
Krzysztof Witerski
Finished
۱۱:۳۵
Alberto Olmedo
۰
۳
Jose L. Reverte
Finished
۱۱:۴۰
Michal Nemec
۳
۲
Petr Vodal
Finished
۱۱:۵۰
Jonas Kulveit
۱
۳
Pasek Dominik
Finished
۱۱:۵۵
Michal Lysakowski
۳
۱
Emil Nowak
Finished
۱۲:۰۰
Fernandez Leoncio
۳
۱
Alberto Ibarra
Finished
۱۲:۱۰
Jiri Celler
۰
۳
Filip Musil
Finished
۱۲:۲۰
Filip Kopecky
۳
۲
Pasek Dominik
Finished
۱۲:۲۵
Milosz Kukawka
۳
۱
Jan Masternak
Finished
۱۲:۳۰
Kurzak Bronislaw
۳
۲
Wenda Krzysztof
Finished
۱۲:۳۵
Alberto Olmedo
۳
۱
Enrique Alarcon
Finished
۱۲:۴۰
Michal Nemec
۲
۳
Filip Musil
Finished
۱۲:۵۰
Vojtech Kosak
۳
۰
Jonas Kulveit
Finished
۱۲:۵۵
Emil Nowak
۳
۰
Dawid Stapor
Finished
۱۳:۰۰
Alberto Ibarra
۰
۳
Jose L. Reverte
Finished
۱۳:۱۰
Petr Vodal
۳
۰
Jiri Celler
Finished
۱۳:۲۰
Filip Kopecky
۳
۱
Jonas Kulveit
Finished
۱۳:۲۵
Michal Lysakowski
۳
۱
Valois Kayque
Finished
۱۳:۳۰
Alberto Olmedo
۳
۰
Alberto Ibarra
Finished
۱۳:۴۰
Pasek Dominik
۰
۳
Vojtech Kosak
Finished
۱۳:۵۵
Milosz Kukawka
۳
۰
Emil Nowak
Finished
۱۴:۰۰
Fernandez Leoncio
۳
۱
Enrique Alarcon
Finished
۱۴:۱۰
Petr Vodal
۱
۳
Michal Nemec
Finished
۱۴:۲۰
Michal Lysakowski
۲
۳
Jan Masternak
Finished
۱۴:۳۰
Alberto Olmedo
۳
۱
Fernandez Leoncio
Finished
۱۴:۴۰
Gustav Lomsky
۳
۲
Leska Vojtech
Finished
۱۴:۵۰
Vojtech Kosak
۱
۳
Filip Kopecky
Finished
۱۴:۵۵
Dawid Stapor
۳
۰
Valois Kayque
Finished
۱۵:۰۰
Enrique Alarcon
۱
۳
Jose L. Reverte
Finished
۱۵:۱۰
Vlastimil Kocvara
۲
۳
David Nosek
Finished
۱۵:۲۰
Adam Khalaila
۰
۳
Adam Kosacky
Finished
۱۵:۲۵
Milosz Kukawka
۳
۰
Michal Lysakowski
Finished
۱۵:۳۰
Alberto Olmedo
۱
۳
Enrique Alarcon
Finished
۱۵:۵۰
Gustav Lomsky
۳
۱
David Nosek
Finished
۱۵:۵۰
Petr Oliver Korp
۲
۳
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۵:۵۵
Emil Nowak
۱
۳
Valois Kayque
Finished
۱۶:۰۰
Jose L. Reverte
۳
۲
Fernandez Leoncio
Finished
۱۶:۲۰
Leska Vojtech
۳
۲
Vlastimil Kocvara
Finished
۱۶:۲۰
Adam Khalaila
۱
۳
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۶:۲۵
Jan Masternak
۱
۳
Dawid Stapor
Finished
۱۶:۳۰
Leszek Maduzia
۲
۳
Fabian Sikora
Finished
۱۶:۳۵
Gustav Lomsky
۰
۳
Vlastimil Kocvara
Finished
۱۶:۵۰
Adam Kosacky
۳
۲
Petr Oliver Korp
Finished
۱۶:۵۵
Denys Kovtanyuk
۱
۳
Kedzierski Piotr
Finished
۱۷:۰۵
David Nosek
۳
۲
Leska Vojtech
Finished
۱۷:۲۰
Adam Khalaila
۳
۰
Petr Oliver Korp
Finished
۱۷:۲۵
Leszek Maduzia
۲
۳
Kedzierski Piotr
Finished
۱۷:۳۵
Valois Kayque
۲
۳
Emil Nowak
Finished
۱۷:۴۰
Hejda Vaclav Jr.
۳
۱
Adam Kosacky
Finished
۱۷:۵۵
Leska Vojtech
۲
۳
Vlastimil Kocvara
Finished
۱۸:۰۰
Szostak Michal
۳
۱
Fabian Sikora
Finished
۱۸:۰۵
Milosz Kukawka
۲
۳
Michal Lysakowski
Finished
۱۸:۱۰
Skura Eryk
۳
۱
Stepien Marcin
Finished
۱۸:۳۰
Gustav Lomsky
۱
۳
David Nosek
Finished
۱۸:۳۰
Adam Khalaila
۳
۰
Petr Oliver Korp
Finished
۱۸:۳۰
Karol Prokop
۳
۲
Szostak Michal
Finished
۱۸:۳۵
Roman Pokorny
۳
۰
Radek Muller
Finished
۱۸:۵۰
Hejda Vaclav Jr.
۳
۲
Adam Kosacky
Finished
۱۹:۰۰
Matachowski Bartosz
۳
۲
Zapala Krzysztof
Finished
۱۹:۰۰
Denys Kovtanyuk
۳
۱
Karol Prokop
Finished
۱۹:۰۵
Antonio Diaz
۱
۳
Oscar I. Alonso
Finished
۱۹:۱۰
Martin Hargas
۰
۳
Sebl Jachym
Finished
۱۹:۲۰
Hejda Vaclav Sr.
۰
۱
Frantisek Camr
inprogress
۱۹:۲۵
Skura Eryk
۱
۱
Matachowski Bartosz
inprogress
۱۹:۳۰
Leszek Maduzia
۰
۱
Szostak Michal
inprogress
۱۹:۳۵
Ruiz Alberto
-
-
Sanchez Juan A
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
Erik Trofimov
-
-
Daljus Kregzde
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Roman Pokorny
-
-
Sebl Jachym
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۰
Vit Benak
-
-
Cerveny Tomas
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۵
Provodin Sergei
-
-
Heiki Magi
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Radek Muller
-
-
Martin Hargas
بازی شروع نشده است
۲۰:۲۰
Hejda Vaclav Sr.
-
-
Cerveny Tomas
بازی شروع نشده است
۲۰:۲۵
Belarus
Liga Pro
Nikolay Zademlenyuk
۳
۱
Vitalii Vinnik
Finished
۰۸:۳۰
Yuriy Bokovoy
۰
۳
Nikolay Zademlenyuk
Finished
۱۰:۰۰
Vitalii Vinnik
۱
۳
Yuriy Bokovoy
Finished
۱۱:۰۰
Vadim Beloded
۱
۳
Petr Kernoga
Finished
۱۲:۳۰
Anton Mokei
۳
۰
Oleksandr Osadchyi
Finished
۱۳:۰۰
Petr Kernoga
۱
۳
Anton Mokei
Finished
۱۳:۳۰
Oleksandr Osadchyi
۳
۱
Vadim Beloded
Finished
۱۴:۰۰
Vadim Beloded
۱
۳
Anton Mokei
Finished
۱۴:۳۰
Petr Kernoga
۳
۲
Oleksandr Osadchyi
Finished
۱۵:۰۰
Aleksei Kulagin
۳
۰
Andrey Chernoy
Finished
۱۷:۳۰